Máme obrovskou radost!

 

   Vytvoříme společný prostor pro tvůrce a obdivovatele. To si přeji, moc si přeji, aby mohli šikovní tvůrci prodávat své originální výrobky tam, kde si jich zájemci všimnou.

   Když takhle, namísto v kavárně, sedíte s kamarádkou na kuchyňské lince a probíráte, jak se máte, co děláte a jak teď žijete, tak se třeba dozvíte, že pořád cítí nadšení z vlastní tvorby, kterou za ta léta vypilovala do detailu. Ale jak ty věcičky dostat mezi lidi, navíc v dnešní složité době. Zvládnout tvořit i prodávat zároveň, těch tisíc nezbytných maličkostí, které se neustále vynořují, to bývá častokrát oříšek. A kolikrát si řekla, že už toho snad radši nechá.

   Jenže, byla by škoda se vzdát a mě napadá, že bych mohla pomoci a zase cítím to motýlí křídlení, to vzrušení, že něco nového a prospěšného vzniká a bude to růst, I´m sure - I´m in love ! Pokud se podaří dát dohromady víc takových kamarádek, kamarádů, už vidím v barvách, co lze udělat. Propojit břehy, budovat a tvořit mosty, spojovat krásné, to nám dává smysl.