Zrození předchází jiný stav!

 

xobeTUDY.cz - Zrození předchází jiný stav!

Jsem v tom. Vznikl nový, živý organismus. Těšíme se a vybíráme pro něho jméno, což je hrozně dobrodružné. Vždyť o něm ještě budeme přemýšlet a přemítat a vyslovovat ho nahlas tolikrát denně a nesčetněkrát za život! A chceme, aby byl se svým jménem v souladu a jeho hrdým nositelem.

A jak s tím zamíchají chromozomy XY? Hlavně, ať je zdravé! Víme, že nám X už začalo, ale Y v nekonečnu není předem dané. Tak si pojďte s námi hrát..

X – to je jasný průsečík, místo pro příjemné splynutí rukou tvůrce a očí obdivovatele;

O – jako deska kulatého stolu, na které jsou rozloženy všechny ty originální výrobky a vy se jimi můžete probírat nebo se jen tak kochat;

B – blízkost, s každým zakoupeným předmětem se dostáváme do kontaktu s jeho tvůrcem, tady neleží anonymní produkty, ale kousek srdce toho, kdo jej vyrobil – a vy ho znáte!

E – emoce jsou základem tvoření i nábojem při obdivu a ocenění tvorby, jsou i v nás, když propojujeme tvůrce a zájemce. Vnímáme obě strany a snažíme se inspirovat, motivovat, probouzet vzájemnou zvědavost a nechat energie volně proudit! 

Hmmm, tak to by šlo! A co dál, jak se k cíli dopravit? Kudy? Lehká odpověď, TUDY! Takže, TUDY chceme spolu s vámi i tvůrci dospět k vybudování osobitého, přehledného a férového prodejního online prostředí, ale především každý v sobě, k sobě (XOBE).

xobeTUDY, ještě není na světě, ale už teď ho máme rádi, I´m sure again