• 1 z 6
 

Náhrdelník Hlas vnitřní přírody s křišťálem a drahokamy

1 hodnocení
 

Kombinace perleti, perel, a křišťálu. Šperk přináší propojení s vnitřní moudrostí, vyvěrající z hloubi srdce ženy. Ponoří do klidu, do moudrého klidu, který nevychází z mysli, ale je usazený za srdcem v „centru zralosti“. Zralost otevírající se na základě určitého vnitřního poznání. Pokud jsi v bodě, kdy v nitru je již náhled k prozření a ticho za tím, tenhle šperk je jako klíč.

Dostupnost Skladem u tvůrce
Zvolte si délku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 220 Kč / ks
   
Značka Ivet Krystaly
Kategorie přírodní materiály
 

Vnitřní vědění moudrosti, je třeba přijímat v klidu bez emocí, bez přemýšlení. Vnitřní vědění moudrosti prostě je.  Jsi usazená v sobě. Nemáš potřebu o tom mluvit, víš to. Konáš a necháváš se vést. Tvé ruce jsou prodlouženým nástrojem. Realizace vnitřní moudrosti při každé činnosti.

Žena projevujíc vnitřní moudrost je úplně „normální“ žena. Září a raduje se je klidná, skromná a přirozeně vznešená, respektovaná, krásná, tajemná. Spokojená a žije v hojnosti.

Šperk se hodí i na „běžné“ nošení, ale doporučuji šperk používat k meditacím a ke komunikaci sama se sebou. Například, když jsi unavená a „vyhozená“ mimo sebe pod vlivem emocí.  Sedni nebo lehni si nasaď si šperk nebo si jej polož na srdce nebo ho drž v ruce. Dýchej a popros jej ať ti pomůže vrátit se k sobě ke své vnitřní přírodě, k lásce, k intuici, k moudrosti. Použij šperk jako klíč od pokoje, kde můžeš jenom ty. Je tam ticho, klid a mír. Je to místo, kde můžeš naprosto spočinout a kde jsi plně v bezpečí.   Uvolni se, odpočiň a přijímej novou sílu a propojení se svou vnitřní moudrostí.

Délka náhrdelníku: 74 cm
Nasazování je přes hlavu, nemá zapínání. Dosahuje na srdce, mezi prsa.

N. B.  Vezměte. prosím, v úvahu, že přiložené fotografie či uvedené rozměry jsou informativní. Každý výrobek je ručně opracován z přírodních materiálů a jako takový je svým způsobem unikátem, který ve svém detailu může vykazovat jemné rozdíly.
Originální šperk pro výjimečnou osobnost!

Křišťál
Je to energetický posilovač, čistič, harmonizující a silný kámen. Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí.
V oblasti zdraví stimuluje imunitní systém, ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku. Příznivý účinek má i na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky. Posiluje tok energie a uvádí tělo do rovnováhy. 

Říční perla
Symbolizuje moudrost získanou zkušenostmi. Věří se, že přivolává štěstí a zdraví a poskytuje ochranu před negativní energií. Má uklidňující a ztišující vliv, vyrovnává karmu a posiluje vztahy. Stejně tak udržuje děti v bezpečí.
Perla prý přináší čistotu, štědrost, vyrovnanost a loajalitu, mají revitalizační a omlazující účinek. Modré perly značí, že jejich nositelka najde lásku, černé a zlaté perly odkazují na bohatství a prosperitu, růžové na úspěch, slávu a přízeň Štěstěny, hnědé na praktičnost, mužnost, spolehlivost a harmonii. Bílé perly symbolizují nevinnost, půvab, čistotu a nový začátek.

 

Drahokamy křišťál, říční perla, perleť
Délka řetízku 74 cm
Balení dárkový váček
Tvůrce Ivet Krystaly