• Náhrdelník River dream s říční perlou, Gold Filled
  • 1 hodnocení
 • Motivem něžného náhrdelníku River Dream je zlaté kormidlo, doplněné krásnou sladkovodní perlou, poskytující ochranu pro vaši vzrušující plavbu až do samého ráje. Nechte se obdarovat a hýčkat, nalezněte opět naději a bezpečný přístav.

  Náhrdelník River Dream s říční perlou je jemně vytepán z materiálu "Gold Filled" 1/20 14K a osazen pravou říční perlou. 
  Délka řetízku: 46 cm nebo 51 cm
  Délka přívěšku: 3 cm

  N. B.  Vezměte. prosím, v úvahu, že přiložené fotografie či uvedené rozměry jsou informativní. Každý výrobek je ručně opracován z přírodních materiálů a jako takový je svým způsobem unikátem, který ve svém detailu může vykazovat jemné rozdíly.
  Originální šperk pro výjimečnou osobnost!

  Gold Filled
  Má velikou tradici a použití zejména v USA. Základ tvoří jiný kov (většinou stříbro nebo klenotnická mosaz), který je za vysokého tlaku a teploty obalen jednou nebo více vrstvami zlata (obvykle 12K, 14K nebo 18K). Vznikne tak vnější vrstva určité tloušťky (minimálně 5%), mnohem odolnější než pozlacení, která šperku dodává estetický výraz i fyzikální vlastnosti zlata i přesto, že většinu objemu tvoří jiný kov. Zlato je tak jakoby zevnitř vyplněné, proto název „plněné“. 
  1/20 14K G.F. - toto označení znamená, že vnější vrstva zlata tvoří 1/20-inu hmotnosti šperku a zlato je 14 karátové. „G.F.“ je zkratka z anglického „Gold Filled“. 

  Říční perla
  Symbolizuje moudrost získanou zkušenostmi. Věří se, že přivolává štěstí a zdraví a poskytuje ochranu před negativní energií. Má uklidňující a ztišující vliv, vyrovnává karmu a posiluje vztahy. Stejně tak udržuje děti v bezpečí.
  Perla prý přináší čistotu, štědrost, vyrovnanost a loajalitu, mají revitalizační a omlazující účinek. Modré perly značí, že jejich nositelka najde lásku, černé a zlaté perly odkazují na bohatství a prosperitu, růžové na úspěch, slávu a přízeň Štěstěny, hnědé na praktičnost, mužnost, spolehlivost a harmonii. Bílé perly symbolizují nevinnost, půvab, čistotu a nový začátek.

   

  Dostupnost:Skladem u tvůrce
  Značka:Love Gems by Ivana
  MateriálGold Filled 1/20 14K
  Drahokamyříční perla
  Délka řetízku46 nebo 51 cm
  Délka přívěšku3 cm
  Balenídárkový váček
  TvůrceHavrilová, Ivana - Love Gems
  • Cena:
  • 930 Kč / ks
 • Náhrdelník River dream s říční perlou, plněné zlato
  Náhrdelník River dream s říční perlou, plněné zlato
  • 1 z 7
  Náhrdelník River dream s říční perlou, plněné zlatoNáhrdelník River dream s říční perlou, plněné zlatoNáhrdelník River dream s říční perlou, plněné zlatoDárkové balení Love GemsGold Filled - plněné zlatoŘíční perla