• Náramek Rosary s křišťálem a drahokamy, Gold Filled
  • 1 hodnocení
 • Motivem jemného náramku Rosary jsou varianty kouzelných drahokamů, navlečených v nekonečné rozmanitosti tvarů, odstínů a nálad jejich nositele. Navazující křišťál podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Vyjádřete svoji individualitu a dovolte si svobodu vlastní volby.

  Náramek Rosary s křišťálem a drahokamy je zhotoven růžencovou metodou z materiálu "Gold Filled" 1/20 14K a osazen jemnými kamínky, a to hned v několika různých variantách - apatitem, černým spinelem, lapisem lazuli, růžovým opálem, tanzanitem nebo zeleným jadeitem. Náramek si můžete vybrat v pěti základních délkách podle velikosti zápěstí, které jím bude ozdobeno.

  N. B.  Vezměte. prosím, v úvahu, že přiložené fotografie či uvedené rozměry jsou informativní. Každý výrobek je ručně opracován z přírodních materiálů a jako takový je svým způsobem unikátem, který ve svém detailu může vykazovat jemné rozdíly.
  Originální šperk pro výjimečnou osobnost!

  Gold Filled - plněné zlato
  Má velikou tradici a použití zejména v USA. Základ tvoří jiný kov (většinou stříbro nebo klenotnická mosaz), který je za vysokého tlaku a teploty obalen jednou nebo více vrstvami zlata (obvykle 12K, 14K nebo 18K). Vznikne tak vnější vrstva určité tloušťky (minimálně 5%), mnohem odolnější než pozlacení, která šperku dodává estetický výraz i fyzikální vlastnosti zlata i přesto, že většinu objemu tvoří jiný kov. Zlato je tak jakoby zevnitř vyplněné, proto název „plněné“. 
  1/20 14K G.F. - toto označení znamená, že vnější vrstva zlata tvoří 1/20-inu hmotnosti šperku a zlato je 14 karátové.„G.F.“ je zkratka z anglického „Gold Filled“.

  Křišťál
  Je to energetický posilovač, čistič, harmonizující a silný kámen. Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost.
  Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. V oblasti zdraví stimuluje imunitní systém, ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku. Příznivý účinek má i na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky. Posiluje tok energie a uvádí tělo do rovnováhy.

  Apatit
  Doplňuje energii, podporuje sebevědomí, otevřenost a kontakt s ostatními lidmi. Potlačuje lhostejnost, nepřátelství a odstraňuje negativní postoje. Zmírňuje emoce jako je hněv, podrážděnost, smutek i citovou vyčerpanost. Otevírá novým myšlenkám, povzbuzuje tvůrčí schopnosti a intelekt. Uvádí do rovnováhy tělesné, emocionální, duševní i duchovní tělo, stejně jako čakry. Stimuluje imunitní systém, ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku. Příznivý účinek má i na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky.

  Černý spinel
  Spinel se kvůli své energii pokládá za uklidňující kámen. Doporučuje se tedy těm, kdo trpí stresem, funguje jako ochrana před vnitřním zmatkem. Probouzí kreativitu, rozvíjí fantazii. Rovněž se předpokládá, že podporuje regeneraci a rekonvalescenci, především u nemocí spojených s kostmi, klouby a svaly. Posiluje imunitní systém, mírní záněty všeho druhu. Snižuje úzkost a nervozitu a tlumí otoky a bolest. Pomáhá udržet tělesnou hmotnost a zvyšuje vytrvalost a fyzickou sílu. Říká se, že drahokam vyvolává naději a vybízí k překonávání všech překážek, nabízí zdravý vhled do materiálních problémů.

  Lapis lazuli
  Navozuje vnitřní klid a mír, býval v dávných dobách používán jako ochranný kámen pro malé děti, které se díky němu cítily bezpečně. Podporuje radost, odvahu, lásku, poctivost a kreativitu. Upevňuje mezilidské vztahy. Zvyšuje sebevědomí, sebe vyjádření a naslouchání druhým. Zlepšuje komunikaci, podporuje osobní růst. Mírní strach, vztek a krutost. Zlepšuje paměť a úsudek. Dokáže odstraňovat stres a taky být velkým pomocníkem při detoxikaci organismu, například při dietě. Podporuje správnou funkci krevního oběhu. Posiluje imunitní systém, sluch, čich a zmírňuje nespavost. Působí proti depresi.

  Růžový opál
  Přináší štěstí, podporuje náš osobní rozvoj a vnitřní krásu. Posiluje spontánnost, city, loajalitu a věrnost. Pomáhá nám objevit své skutečné já. Rozpouští zábrany, stud a ostýchavost, podporuje náklonnost, velkorysost a vcítění se do druhých.
  Zesiluje zvláštnosti jedince a poukazuje na vlastnosti, které je potřeba změnit. Dodává životní sílu. Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie. Skvěle působí na horečky, zrak, krev, ledviny. Pomáhá při porodu, při PMS i menstruačních bolestech. Posiluje dýchací soustavu, léčí neurózy a pomáhá při infekčních onemocněních.

  Tanzanit
  Jako harmonický drahokam přináší do života klid a mírní stres. Podporuje sebevědomí. Tento krásný modrý kámen posiluje imunitní systém, detoxikuje organismus a čistí krev, může zlepšovat vitalitu, napomáhat regeneraci buněk, konkrétně kůže a vlasů. Říká se také, že pomáhá probuzení z komatu a chrání před nepovedenými chirurgickými zákroky. Je užitečný při léčbě psychických chorob, stresu, odstranění napětí, zmírňuje migrény, bolesti hlavy a může napomáhat při léčbě alkoholismu. Tanzanit také stimuluje krční a korunní čakru, hojně se využívá při meditacích.

  Zelený jadeit
  Ochranný kámen, který vnáší do života harmonii. Přitahuje štěstí, přátelství a peníze, chrání před neštěstím a nehodami. Uklidňuje mysl a pozvedává moudrost ducha. Podporuje kouzlo osobnosti, empatii, neúnavnost a usnadňuje mezilidskou komunikaci. Podporuje sebevědomí, sebejistotu, sebedůvěru, samostatnost a soběstačnost. Prodlužuje život. Pomáhá nemocem předcházet, ale také posiluje nervový a imunitní systém, funkci srdce, ledvin, krevního oběhu. Pomáhá při problémech s otěhotněním, usnadňuje porod, tiší migrény a bolesti, snižuje teploty. U mužů působí při poruše reprodukce, u dívek pomáhá s anorexií. Působí na infekce, všechny typy žloutenky, chřipku, křečové žíly a detoxikuje.

   
  Dostupnost:Skladem u tvůrce
  Značka:Love Gems by Ivana
  MateriálGold Filled 1/20 14K
  Drahokamykřišťál, apatit / černý spinel / lapis lazuli / růžový opál / tanzanit / zelený jadeit
  Délka náramku14 / 15/ 16 / 17 / 18 cm
  Balenídárkový váček
  TvůrceHavrilová, Ivana - Love Gems
  • Cena:
  • 880 Kč / ks
 • Náramek Rosary s křišťálem a drahokamy, Gold Filled, zelený jadeit
  Náramek Rosary s křišťálem a drahokamy, Gold Filled, zelený jadeit
  • 1 z 17
  Náramek Rosary s křišťálem a drahokamy, Gold Filled, apatitNáramek Rosary s křišťálem a drahokamy, Gold Filled, černý spinelNáramek Rosary s křišťálem a drahokamy, Gold Filled, lapis lazuliNáramek Rosary s křišťálem a drahokamy, Gold Filled, růžový opálNáramek Rosary s křišťálem a drahokamy, Gold Filled, tanzanitNáramek Rosary s křišťálem a drahokamy, Gold FilledNáramek Rosary s křišťálem a drahokamy, Gold FilledDárkové balení Love GemsGold Filled - plněné zlatoKřišťálApatitČerný spinelLapis lazuliRůžový opálTanzanitZelený jadeit