• 1 z 5
 

Náušnice El Misti s granátem a malachitem, Gold Filled

1 hodnocení
 

Motivem poutavé náušnice El Misti je kouzelná vodní kapka, jako připodobnění každé unikátní částečky, bez které by nebylo nádherného moře! Kdyby si každá nota řekla, že hudbu nevytvoří jen ona sama, nevznikla by symfonie. Kdyby si každá kapka vody řekla, že nemůže vytvořit řeku, nevznikl by širý oceán. Kdyby si každý člověk řekl, můj projev lásky nemůže zachránit lidstvo, nikdy by na zemi nebyl mír, důstojnost ani štěstí. Rudý granát povzbuzuje, dodává odvahu a posiluje sebedůvěru. Magický malachit poskytuje ochranu a zároveň napomáhá plně prožívat, cítit a milovat. Nenechte se omezovat a vydejte se do vln dobrodružství, změny a naděje.

Dostupnost Skladem u tvůrce
880 Kč / ks
   
Značka Love Gems by Ivana
Kategorie gold filled s drahokamy
 

Náušnice El Misti jsou zhotoveny z materiálu Gold Filled 1/20 14K a osazeny hroznem půvabných rondelek z rudého granátu, jimiž je korunována okouzlující kapka zeleného malachitu.
Délka náušnice je 45 mm.

N. B.  Vezměte. prosím, v úvahu, že přiložené fotografie či uvedené rozměry jsou informativní. Každý výrobek je ručně opracován z přírodních materiálů a jako takový je svým způsobem unikátem, který ve svém detailu může vykazovat jemné rozdíly.
Originální šperk pro výjimečnou osobnost!

 

Gold Filled
Má velikou tradici a použití zejména v USA. Základ tvoří jiný kov (většinou stříbro nebo klenotnická mosaz), který je za vysokého tlaku a teploty obalen jednou nebo více vrstvami zlata (obvykle 12K, 14K nebo 18K). Vznikne tak vnější vrstva určité tloušťky (minimálně 5%), mnohem odolnější než pozlacení, která šperku dodává estetický výraz i fyzikální vlastnosti zlata i přesto, že většinu objemu tvoří jiný kov. Zlato je tak jakoby zevnitř vyplněné, proto název „plněné“. 
1/20 14K G.F. - toto označení znamená, že vnější vrstva zlata tvoří 1/20-inu hmotnosti šperku a zlato je 14 karátové. „G.F.“ je zkratka z anglického „Gold Filled“. 

Granát
Dodává energii a klid, povzbuzuje lásku a sexuální touhu (zejména v červeném zbarvení), oddanost. Upevňuje vztahy a dodává odvahu a naději, především v životních situacích, kdy člověk neví, co si počít. Byl využíván jako amulet, který varuje před blížícím se nebezpečím. Dodává sebedůvěru, podněcuje aktivitu a posiluje pud sebezáchovy.
Regeneruje celý organismus, obnovuje ztracenou sílu, pročišťuje krev, urychluje hojení ran, podporuje krevní oběh a příznivě působí při srdečních onemocněních a na plíce. Pomáhá s páteří, játry, zrakem, slinivkou břišní. Podporuje metabolismus.

Malachit 
Je obdařený velikou
 ochrannou mocí. Probouzí v nás lásku, cit, rozum, intuici a porozumění. Podporuje obchodní úspěch a vyrovnanost. Doporučuje se brát si ho na cesty, jelikož pohlcuje negativní energie a chrání. Je výborný pro děti, které chrání proti pádům. Vhodný je i na digitální detox - pohlcuje elektromagnetické záření. Podporuje prožití plnějšího a intenzivnějšího života. Podněcuje k dobrodružství a ke změně.
Malachit je silný kámen, které je poměrně všestranný. Zklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Potlačuje křeče i menstruační. Podporuje buněčnou strukturu a DNA. Čistí játra, snižuje okyselení organismu. Vhodný je i na cukrovku. Mírní dyslexii. 

 

Materiál Gold Filled 1/20 14K
Drahokamy granát, malachit
Délka naušnice 45 mm
Balení dárkový váček
Tvůrce Havrilová, Ivana - Love Gems