• 1 z 6
 

Náušnice Mauna Kea s akvamarínem a mandalou z kamínků, Gold Filled

1 hodnocení
 

Romantickým motivem skořápkové náušnice kapkového tvaru Mauna Kea je bělostná pláž s jemným pískem, modré pobřeží a zlatavé duny, jak stvořené pro sladké líbánky a společné snění. Šumění moře v dáli, to inspirující vzrušení i uvolnění, jako příliv a odliv, nádech a výdech. Růžový opál odstraňuje zábrany a pomáhá nám objevit své skutečné já, posilující tanzanit regeneruje a dodává mladistvou životní sílu. Akvamarín probouzí důvěru a očišťuje. Užívejte si, hřejte se a nebojte se něco si přát!

Dostupnost Skladem u tvůrce
930 Kč / ks
   
Značka Love Gems by Ivana
Kategorie gold filled s drahokamy
 

 

Náušnice Mauna Kea jsou jemně vytepány z materiálu Gold Filled 1/20 14K a jsou osazeny drahokamy - akvamarínem v záhlaví a mandalou vyskládanou z růžových opálů a tanzanitů.
Délka náušnice je 40 mm.

 N. B.  Vezměte. prosím, v úvahu, že přiložené fotografie či uvedené rozměry jsou informativní. Každý výrobek je ručně opracován z přírodních materiálů a jako takový je svým způsobem unikátem, který ve svém detailu může vykazovat jemné rozdíly.
Originální šperk pro výjimečnou osobnost!

Gold Filled
Má velikou tradici a použití zejména v USA. Základ tvoří jiný kov (většinou stříbro nebo klenotnická mosaz), který je za vysokého tlaku a teploty obalen jednou nebo více vrstvami zlata (obvykle 12K, 14K nebo 18K). Vznikne tak vnější vrstva určité tloušťky (minimálně 5%), mnohem odolnější než pozlacení, která šperku dodává estetický výraz i fyzikální vlastnosti zlata i přesto, že většinu objemu tvoří jiný kov. Zlato je tak jakoby zevnitř vyplněné, proto název „plněné“. 
1/20 14K G.F. - toto označení znamená, že vnější vrstva zlata tvoří 1/20-inu hmotnosti šperku a zlato je 14 karátové. „G.F.“ je zkratka z anglického „Gold Filled“. 

Akvamarín
Evokuje čistotu krystalicky čisté vody, vzrušení a uvolnění moře. Je uklidňující, očistný a inspirující. Probouzí důvěru a odpuštění. Pomáhá překonat strach z mluvení a je vynikajícím kamenem pro učitele a moderátory. Urychluje procesy intelektuálního uvažování a zvyšuje schopnost rychlé reakce. Dodává lidem vytrvalost, disciplínu a lehkou srdečnost. Je to kámen dechu, dýchacího ústrojí a plic. Může mírnit častý kašel a astma, je vhodný pro zmírnění příznaků senné rýmy a jiných alergií. Zmírňuje nachlazení a bronchitidu. Uvolňuje ztuhlé svaly, především v oblasti krku. Zklidňuje bolesti zubů a dásní. Uvádí do rovnováhy funkci hypofýzy a štítné žlázy.

Růžový opál
Přináší štěstí, podporuje náš osobní rozvoj a vnitřní krásu. Posiluje spontánnost, city, loajalitu a věrnost. Pomáhá nám objevit své skutečné já. Rozpouští zábrany, stud a ostýchavost, podporuje náklonnost, velkorysost a vcítění se do druhých.
Zesiluje zvláštnosti jedince a poukazuje na vlastnosti, které je potřeba změnit. Dodává životní sílu. Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie. Skvěle působí na horečky, zrak, krev, ledviny. Pomáhá při porodu, při PMS i menstruačních bolestech. Posiluje dýchací soustavu, léčí neurózy a pomáhá při infekčních onemocněních.

Tanzanit
Jako harmonický drahokam přináší do života klid a mírní stres. Podporuje sebevědomí. Tento krásný modrý kámen posiluje imunitní systém, detoxikuje organismus a čistí krev, může zlepšovat vitalitu, napomáhat regeneraci buněk, konkrétně kůže a vlasů. Říká se také, že pomáhá probuzení z komatu a chrání před nepovedenými chirurgickými zákroky. Je užitečný při léčbě psychických chorob, stresu, odstranění napětí, zmírňuje migrény, bolesti hlavy a může napomáhat při léčbě alkoholismu. Tanzanit také stimuluje krční a korunní čakru, hojně se využívá při meditacích.

 

Materiál Gold Filled 1/20 14K
Drahokamy akvamarín, růžový opál, tanzanit
Délka naušnice 40 mm
Balení dárkový váček
Tvůrce Havrilová, Ivana - Love Gems