• Náušnice Mauna Loa s říční perlou, Gold Filled
  • 1 hodnocení
 • Výrazným motivem elegantních náušnic kapkového tvaru Mauna Loa je pravá sladkovodní perla. Tento říční skvost představuje ve své prosté kráse a půvabné nevinnosti nový začátek, je zářícím světlem a přírodním unikátem. Uvědomte si svoji hodnotu a věřte, že štěstí je přijetí sama sebe, tady a teď.

  Náušnice Mauna Loa jsou jemně vytepány z materiálu Gold Filled 1/20 14K a jejich prostá a jednoduchá krása je podtržena pravou říční perlou.
  Délka náušnice je 45 mm.

   N. B.  Vezměte. prosím, v úvahu, že přiložené fotografie či uvedené rozměry jsou informativní. Každý výrobek je ručně opracován z přírodních materiálů a jako takový je svým způsobem unikátem, který ve svém detailu může vykazovat jemné rozdíly.
  Originální šperk pro výjimečnou osobnost!

  Gold Filled
  Má velikou tradici a použití zejména v USA. Základ tvoří jiný kov (většinou stříbro nebo klenotnická mosaz), který je za vysokého tlaku a teploty obalen jednou nebo více vrstvami zlata (obvykle 12K, 14K nebo 18K). Vznikne tak vnější vrstva určité tloušťky (minimálně 5%), mnohem odolnější než pozlacení, která šperku dodává estetický výraz i fyzikální vlastnosti zlata i přesto, že většinu objemu tvoří jiný kov. Zlato je tak jakoby zevnitř vyplněné, proto název „plněné“. 
  1/20 14K G.F. - toto označení znamená, že vnější vrstva zlata tvoří 1/20-inu hmotnosti šperku a zlato je 14 karátové. „G.F.“ je zkratka z anglického „Gold Filled“. 

  Říční perla
  Symbolizuje moudrost získanou zkušenostmi. Věří se, že přivolává štěstí a zdraví a poskytuje ochranu před negativní energií. Má uklidňující a ztišující vliv, vyrovnává karmu a posiluje vztahy. Stejně tak udržuje děti v bezpečí.
  Perla prý přináší čistotu, štědrost, vyrovnanost a loajalitu, mají revitalizační a omlazující účinek. Modré perly značí, že jejich nositelka najde lásku, černé a zlaté perly odkazují na bohatství a prosperitu, růžové na úspěch, slávu a přízeň Štěstěny, hnědé na praktičnost, mužnost, spolehlivost a harmonii. Bílé perly symbolizují nevinnost, půvab, čistotu a nový začátek.

   

  Dostupnost:Skladem u tvůrce
  Značka:Love Gems by Ivana
  MateriálGold Filled 1/20 14K
  Drahokamyříční perla
  Délka naušnice45 mm
  Balenídárkový váček
  TvůrceHavrilová, Ivana - Love Gems
  • Cena:
  • 880 Kč / ks
 • Náušnice Mauna Loa s říční perlou, Gold Filled
  Náušnice Mauna Loa s říční perlou, Gold Filled
  • 1 z 4
  Dárkové balení Love GemsGold Filled - plněné zlatoŘíční perla