• Náušnice Merapi s drahokamem, Gold Filled
  • 2 hodnocení
 • Motivem drobných náušnic Merapi je tepaný prstenec okolo vsazeného lesklého drahokamu. Akvamarín, v barvě mořské hladiny, probouzí um komunikace, napomáhá bystrému vnímání a čistí tělesné procesy. Ametyst, v barvě královské fialové, působí léčivě na srdeční čakru, je ochráncem vaší životní rovnováhy. Harmonizujte svůj vnitřní svět a propojte se s energií vesmírné hojnosti.

  Prstenec náušnic Merapi je zhotoven z materiálu Gold Filled 1/20 14K, do nějž je originálním způsobem vsazen drahokam, můžete si vybrat mezi ametystem či akvamarínem.
  Náušnice je široká 11 mm, na výšku má 13 mm.

  N. B.  Vezměte. prosím, v úvahu, že přiložené fotografie či uvedené rozměry jsou informativní. Každý výrobek je ručně opracován z přírodních materiálů a jako takový je svým způsobem unikátem, který ve svém detailu může vykazovat jemné rozdíly.
  Originální šperk pro výjimečnou osobnost!

  Gold Filled
  Má velikou tradici a použití zejména v USA. Základ tvoří jiný kov (většinou stříbro nebo klenotnická mosaz), který je za vysokého tlaku a teploty obalen jednou nebo více vrstvami zlata (obvykle 12K, 14K nebo 18K). Vznikne tak vnější vrstva určité tloušťky (minimálně 5%), mnohem odolnější než pozlacení, která šperku dodává estetický výraz i fyzikální vlastnosti zlata i přesto, že většinu objemu tvoří jiný kov. Zlato je tak jakoby zevnitř vyplněné, proto název „plněné“. 
  1/20 14K G.F. - toto označení znamená, že vnější vrstva zlata tvoří 1/20-inu hmotnosti šperku a zlato je 14 karátové. „G.F.“ je zkratka z anglického „Gold Filled“. 

  Akvamarín
  Evokuje čistotu krystalicky čisté vody, vzrušení a uvolnění moře. Je uklidňující, očistný a inspirující. Probouzí důvěru a odpuštění. Pomáhá překonat strach z mluvení a je vynikajícím kamenem pro učitele a moderátory. Urychluje procesy intelektuálního uvažování a zvyšuje schopnost rychlé reakce. Dodává lidem vytrvalost, disciplínu a lehkou srdečnost. Je to kámen dechu, dýchacího ústrojí a plic. Může mírnit častý kašel a astma, je vhodný pro zmírnění příznaků senné rýmy a jiných alergií. Zmírňuje nachlazení a bronchitidu. Uvolňuje ztuhlé svaly, především v oblasti krku. Zklidňuje bolesti zubů a dásní. Uvádí do rovnováhy funkci hypofýzy a štítné žlázy.

  Ametyst
  Přináší svému nositeli trpělivost, rovnováhu, klid a mír. Je považován za ochranný kámen, který chrání před špatnými sny, stresem a nedostatkem energie. V hinduistických systémech jsou mu přisuzovány pozitivní účinky na čakru srdce a údajně pomáhá posilovat i intuici. Za léčebný kámen jej považovali i léčitelé a šamané. Ametyst podle nich pomáhá od bolesti zad a hlavy, při léčbě alkoholismu, nemocí krve, urovnání střevní mikroflóry a při cukrovce.
  Fialová barva je od nepaměti považována za jeden ze symbolů královského statutu, proto se ametyst stal součástí řady korunovačních klenotů.

   

  Dostupnost:Skladem u tvůrce
  Značka:Love Gems by Ivana
  MateriálGold Filled 1/20 14K
  Drahokamyakvamarín / ametyst
  Šířka x výška11 x 13 mm
  Balenídárkový váček
  TvůrceHavrilová, Ivana - Love Gems
  • Cena:
  • 680 Kč / ks
 • Náušnice Merapi s drahokamem, Gold Filled
  Náušnice Merapi s drahokamem, Gold Filled
  • 1 z 8
  Náušnice Merapi s drahokamem, Gold FilledNáušnice Merapi s drahokamem, Gold FilledNáušnice Merapi s drahokamem, Gold FilledDárkové balení Love GemsGold Filled - plněné zlatoAkvamarínAmetyst