• 1 z 4
 

Náušnice Solfatara s měsíčním kamenem, Gold Filled

1 hodnocení
 

Motivem měsíčních náušnic Solfatara jsou slzy štěstí a dojetí nad tím, že vaši ženské duši i tělu někdo tak dokonale rozumí. Synergie bytostí a přetavení rozdílnosti do rovnováhy mužské a ženské energie jsou cestou k nekonečné blaženosti. Zapojte svou intuici, nalaďte se na frekvenci porozumění a ochutnejte extatickou radost splynutí!

Dostupnost Skladem u tvůrce
1 030 Kč / ks
   
Značka Love Gems by Ivana
Kategorie gold filled s drahokamy
 

Dva k sobě otočené, tepáním vycizelované půlměsíce z materiálu Gold Filled 1/20 14K tvoří nesmírně poetický rámec náušnic Solfatara. Jejich spojnicí pak prochází jemný řetízek osázený měsíčními kameny.
Délka náušnice je 50 mm.

N. B.  Vezměte. prosím, v úvahu, že přiložené fotografie či uvedené rozměry jsou informativní. Každý výrobek je ručně opracován z přírodních materiálů a jako takový je svým způsobem unikátem, který ve svém detailu může vykazovat jemné rozdíly.
Originální šperk pro výjimečnou osobnost!

Gold Filled
Má velikou tradici a použití zejména v USA. Základ tvoří jiný kov (většinou stříbro nebo klenotnická mosaz), který je za vysokého tlaku a teploty obalen jednou nebo více vrstvami zlata (obvykle 12K, 14K nebo 18K). Vznikne tak vnější vrstva určité tloušťky (minimálně 5%), mnohem odolnější než pozlacení, která šperku dodává estetický výraz i fyzikální vlastnosti zlata i přesto, že většinu objemu tvoří jiný kov. Zlato je tak jakoby zevnitř vyplněné, proto název „plněné“. 
1/20 14K G.F. - toto označení znamená, že vnější vrstva zlata tvoří 1/20-inu hmotnosti šperku a zlato je 14 karátové. „G.F.“ je zkratka z anglického „Gold Filled“. 

Měsíční kámen
Posiluje intuici, empatii, naši vnitřní sílu a rozmanitost. Přitahuje lásku a zklidňuje emoce. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Navrací do rovnováhy a klidu. Posiluje klidný spánek a zahání nespavost. Ochraňuje na cestách. Nalaďte se na frekvenci měsíce pomocí tohoto kamene a přijměte energii z vesmíru.
Ve zdraví udržuje v rovnováze hormonální systém, snižuje menstruační bolesti a posiluje reprodukční orgány. Pomáhá při problémech s kůží, vlasy, zažíváním. Detoxikuje a podporuje funkci jater a slinivky břišní. Vhodný je při těhotenství, početí a následně i při kojení. Zklidňuje hyperaktivní děti.

 

Materiál Gold Filled 1/20 14K
Drahokamy Měsíční kámen
Délka naušnice 50 mm
Balení dárkový váček
Tvůrce Havrilová, Ivana - Love Gems