• 1 z 7
 

Náušnice Taranaki s křišťálem a olivínem, Gold Filled

1 hodnocení
 

Motivem náušnicového trianglu Taranaki je spojení duše, mysli a těla. Připojený křišťál symbolizuje dimenzi vzestupu společné síly při vzájemné pomoci, lásce, trpělivosti a vytrvalosti. Přijmutí odpovědnosti za vlastní život a podporu duchovního růstu podněcuje nádherný olivín. Zaměřte se na synchronicitu a nalezněte zdroj dokonalosti.

Dostupnost Skladem u tvůrce
730 Kč / ks
   
Značka Love Gems by Ivana
Kategorie gold filled s drahokamy
 

Do trianglu náušnic Taranaki zhotoveného z materiálu Gold Filled 1/20 14K jsou zajímavým způsobem zasazeny dva drahokamy, zelený olivín a průhledný křišťál, které spolu se zlatým trojúhelníkem dotváří dokonalou harmonii.
Délka stran trianglu je 20 mm, celková délka náušnice pak závisí na délce použitého kříšťálu.

N. B.  Vezměte. prosím, v úvahu, že přiložené fotografie či uvedené rozměry jsou informativní. Každý výrobek je ručně opracován z přírodních materiálů a jako takový je svým způsobem unikátem, který ve svém detailu může vykazovat jemné rozdíly.
Originální šperk pro výjimečnou osobnost!

Gold Filled
Má velikou tradici a použití zejména v USA. Základ tvoří jiný kov (většinou stříbro nebo klenotnická mosaz), který je za vysokého tlaku a teploty obalen jednou nebo více vrstvami zlata (obvykle 12K, 14K nebo 18K). Vznikne tak vnější vrstva určité tloušťky (minimálně 5%), mnohem odolnější než pozlacení, která šperku dodává estetický výraz i fyzikální vlastnosti zlata i přesto, že většinu objemu tvoří jiný kov. Zlato je tak jakoby zevnitř vyplněné, proto název „plněné“. 
1/20 14K G.F. - toto označení znamená, že vnější vrstva zlata tvoří 1/20-inu hmotnosti šperku a zlato je 14 karátové. „G.F.“ je zkratka z anglického „Gold Filled“. 

Křišťál
Je to energetický posilovač, čistič, harmonizující a silný kámen. Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí.
V oblasti zdraví stimuluje imunitní systém, ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku. Příznivý účinek má i na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky. Posiluje tok energie a uvádí tělo do rovnováhy.

Olivín
Přitahuje peníze, lásku a štěstí, používá se jako ochranný amulet. Tiší vztek a nervozitu, podporuje klidný spánek, odráží negativitu zpět k majiteli. Čistí srdeční čakru a solar plexus, odstraňuje staré pocity viny a lpění na minulosti. Podporuje rychlý duchovní růst. Pomáhá při odpuštění, potlačuje žárlivost a lítost. Pomáhá přijmout odpovědnost za vlastní život. Zamezuje letargii, uzdravuje problematické vztahy.
Léčí brzlík, plíce, srdce, močový měchýř, slezinu, zrak, trávicí ústrojí a vředy. Uklidňuje, má regenerační účinek na tkáně. Působí na kůži. Posiluje metabolizmus, pomáhá při porodu. Mírní depresi. Čistí játra, je účinný po kousnutí hmyzem.

 

Materiál Gold Filled 1/20 14K
Drahokamy křišťál, olivín
Šířka x výška 20 x 20 mm
Balení dárkový váček
Tvůrce Havrilová, Ivana - Love Gems