• 1 z 8
 

Obraz Element ohně z kolekce Pět elementů, reprodukce tištěná na plátně, 40x60 cm

Neohodnoceno
 
Autor: Alena Bery
Typ díla: tištěná reprodukce
Rok vzniku: 2020
Styl: secese
Rozměr díla: 40 x 60 cm
Technika: kresba tužkou
Podklad: plátno na rámu
Rám obrazu: ne

 

Dostupnost Zvolte variantu do týdne do týdne
Vyberte si odstín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 180 Kč
   
Značka Alena Bery
Kategorie Tištěné reprodukce
 

TIŠTĚNÉ REPRODUKCE

Jsme přesvědčeni, že naši tvůrci si zaslouží, aby si jejich díla našla cestu k zákazníkovi v té nejlepší možné kvalitě provedení. Proto tiskneme na bílé umělecké plátno 260 g/m2 s optickými rozjasňovači (plátno je bělené), jež vyniká výborným podáním barev, vysokým kontrastem a ostrostí kresby.

Takto potištěné plátno je následně vypnuto na rám z masivního dřeva a celá reprodukce tím elegantně vystupuje do prostoru. Bytelné, 3 cm hluboké rámy dodávají dílu „třetí rozměr“, díky němuž obrazy na plátně promění Váš domov v opravdovou galerii. Plátno je nataženo kolem rámu, takže je potištěno i z bočního pohledu, nicméně díky speciální tiskové technologii zvané zrcadlení nedochází ke ztrátě "původního obrazu" z pohledu čelního.

Plátno, stejně jako každý jiný materiál, může v průběhu času pracovat a tak každý náš rám je opatřen posuvnými rohovými vzpěrami v kónických drážkách. Tyto vzpěry opět zajistí, po případném lehkém poklepání, dokonalé vypnutí povoleného plátna. Rám obrazu spojujeme pevnými ocelovými sponami. Výsledný spoj je pevnější a na první pohled elegantnější než běžná spojení. 

Následným ošetřením přírodní emulzí na bázi vody je obraz chráněn před mechanickým poškozením i UV zářením. Tento speciální roztok zaručuje stálost barev, zvyšuje denzitu (barevnou hloubku) a dodává výslednému tisku na plátně matný vzhled.

Aby se hotové dílo dostalo v pořádku z dílny až na místo své instalace, předáváme ho do přepravy zabalené do ochranné bublinkové fólie a kartónového obalu. Připluje tak do Vašich rukou jako v bavlnce!

N.B.* Celý tento proces přenosu obrazu na nové plátno a jeho přerod do věrné podoby původního originálu je natolik technologicky náročnou operací, že jeho provedení svěřujeme pouze do rukou zkušeného mistra svého řemesla a to vždy jako nově zadanou individuální zakázku "na míru". Dovolujeme si proto upozornit naše milé zákazníky, že ustanovení občanského zákoníku o odstoupení od smlouvy spotřebitelem do 14 dnů v těchto případech nelze využít.

N.B.** Obrazy a Ilustrace uveřejněné na těchto stránkách - jejich jakékoliv komerční i nekomerční využití v jakékoliv podobě je vázáno autorskými právy ve znění autorského zákona. Bez souhlasu autora není povoleno jejich další užívání.

ALENA BERY
Výtvarno mě provází už odmala. Neustále jsem musela něco tvořit. V mládí mě silně a aktivně provázel folklór, zejména ten slovenský, cestování a poznávání. Dobrodružná část mého JÁ mě dovedla až do Portugalska, kde jsem strávila krásných 13 let. První má ilustrace knížky vznikla právě tam... více čtěte zde

 

Tvůrce Alena Bery
Typ díla tištěná reprodukce
Rok vzniku 2020
Podpis autora ano
Styl secese
Rozměr 40 x 60 cm
Technika kresba tužkou
Podklad reprodukce plátno na dřevěném rámu
Rám obrazu ne
Téma žena; dívka; oheň; drak; slunce; květiny; pět elementů; secese