Terapií Xobě

Z NE-MOCI do MOCI a RADOSTI.
Probuďte, vylaďte a žijte svobodně svoji životní energii.

Bc. Barbora Nejedlá, MBA


Víte, co si vlastně vybíráte?

Již delší dobu si říkáte, že by to chtělo změnu? Jedete v zaběhnutých kolejích a nadoraz, ale radost se nedostavuje? Zdá se Vám, že ztrácíte svoji životní energii a sílu? A přitom se o ni přijít nedá! Nemusíte o ni ani bojovat, ani se o ni s nikým přetahovat :-) Pochybujete?

Záleží totiž na Vašem přání.
Máte ideální příležitost a otevřené možnosti k vyléčení a rozjasnění sebe a tím i celé rodové linie. Řešení spočívá v rozhodnutí vykročit tou vlastní dobrodružnou cestou, v odvaze odkrýt a vyčistit své bloky, přesvědčení a vzorce chování, které Vám již neslouží. Díky nim si nevědomě přitahujete do života to, co nechcete, i když bytostně toužíte po změně a svobodě.

Najděte zdroj v rovnováze.
Uzavřete-li svá srdce, uzavřete se světu, i sami sobě. Životní energie tak nemá možnost volně proudit a zůstanete zranitelní. Překonáte-li své slabosti a strachy a otevřete-li své vědomí bez předsudků, budete schopni lásku dávat i přijímat. Pocítíte souznění a rovnováhu Vašeho vnitřního muže, ženy i dítěte. Budete moci používat tvořivou sílu nejen pro Váš vlastní život, ale také pro blaho Vašich blízkých.

Žijte vědomě a autenticky.
Provedu Vás na Vaší cestě k sobě, při které odhodíte svá omezení a programy, které Vám nevyhovují a brání Vám tvořit si vlastní, vědomou realitu v radosti a lehkosti bytí. V průběhu terapie Vás vedu efektivně, jemně a do hloubky ke skutečné příčině Vaší aktuální nespokojenosti, k podstatě problému, který najdete a budete ho moci navždy změnit. Spojíte se svým tvořivým JÁ.
Pracujete vlastním tempem, jste 100% vědomý a výsledky cítíte již během jednoho sezení.

Když budete mít chuť, zavolejte a domluvte si terapii!
Délka:  3-4 hodiny
Cena:  3.500,- / terapie

Místo:  Dům osobního rozvoje MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1 - Staré Město
Kontakt:  +420 - 777 635 345

Těším se na Vás,

Bára Nejedlá

 

Certifikát terapeuta

Certifikát terapeuta